Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
słonecznie
23°
A A A
Poprzednia Następna
Spotkanie w muzeum z okazji 40. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego Spotkanie w muzeum z okazji 40. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

Przewodnicząca Rady Miejskiej  Anna Kijowska  i  Burmistrz Szubina  Mariusz Piotrkowski zapraszają na spotkanie w  40. ROCZNICĘ WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO W POLSCE.

13 grudnia 2021 r., godz. 17.00 w Muzeum Ziemi Szubińskiej.

Po spotkaniu planowane jest złożenie wiązanek kwiatów  i zapalenie zniczy pod Pomnikiem Ofiar Zbrodni Hitlerowskich i Komunistycznych z lat 1939 – 1989, Plac Kościelny.

Pozostałe aktualności