11 września 2021 r. w Muzeum Ziemi Szubińskiej odbył się Zjazd Zarządu Miejsko – Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, na którym został wybrany nowy zarząd na lata 2021-2026. Jego skład, w osobach wybranych spośród członków OSP gm. Szubin prezentuje się następująco:
- dh Piotr Adamczewski - OSP Rynarzewo - Prezes,
- dh Marek Adamczewski -OSP Rynarzewo – Wiceprezes,
- dh Ryszard Brzykcy - OSP Chomętowo – Wiceprezes,
- dh Marek Paliwoda - OSP Tur – Wiceprezes,
- dh Elżbieta Katafiasz - OSP Królikowo – Skarbnik,
- dh Patrycja Świderska - OSP Królikowo – Sekretarz.
- Członkami Zarządu zostali wybrani druhowie: Zbigniew Janicki (OSP Słonawy), Michał Kitkowski (OSP Wąsosz), Stanisław Miziuła (OSP Ciężkowo), Marcin Moraczewski (OSP Królikowo) i Michał Prybiński (OSP Szubin).
Podczas zjazdu członkom OSP zostały wręczone medale za zasługi dla pożarnictwa oraz wybrany został nowy Komendant Gminny, którym został dh Andrzej Prybiński z jednostki OSP Szubin.
Serdecznie dziękujemy dotychczasowemu Komendantowi dh Leszkowi Gutkowskiemu za współpracę i gratulujemy nowemu Zarządowi, życząc jednocześnie wielu sukcesów.
Zdjęcia udostępnione przez jednostkę OSP Szubin.