Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
słonecznie
23°
A A A
Poprzednia Następna
Strażacy obradowali

11 września 2021 r. w Muzeum Ziemi Szubińskiej odbył się Zjazd Zarządu Miejsko – Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, na którym został wybrany nowy zarząd na lata 2021-2026. Jego skład, w osobach wybranych spośród członków OSP gm. Szubin prezentuje się następująco:

  • dh Piotr Adamczewski - OSP Rynarzewo - Prezes,
  • dh Marek Adamczewski -OSP Rynarzewo – Wiceprezes,
  • dh Ryszard Brzykcy - OSP Chomętowo – Wiceprezes,
  • dh Marek Paliwoda - OSP Tur – Wiceprezes,
  • dh Elżbieta Katafiasz - OSP Królikowo – Skarbnik,
  • dh Patrycja Świderska - OSP Królikowo – Sekretarz.
  • Członkami Zarządu zostali wybrani druhowie: Zbigniew Janicki (OSP Słonawy), Michał Kitkowski (OSP Wąsosz), Stanisław Miziuła (OSP Ciężkowo), Marcin Moraczewski (OSP Królikowo) i Michał Prybiński (OSP Szubin).

                Podczas zjazdu członkom OSP zostały wręczone medale za zasługi dla pożarnictwa oraz wybrany został nowy Komendant Gminny, którym został dh Andrzej Prybiński z jednostki OSP Szubin.

              Serdecznie dziękujemy dotychczasowemu Komendantowi dh Leszkowi Gutkowskiemu za współpracę i gratulujemy nowemu Zarządowi, życząc jednocześnie wielu sukcesów.

Zdjęcia udostępnione przez jednostkę OSP Szubin.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności