Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
słonecznie
23°
A A A
Poprzednia Następna
Zebranie w Wolwarku

15 czerwca 2023 roku z inicjatywy sołtysa sołectwa Wolwark odbyło się zebranie wiejskie z udziałem Burmistrza Szubina. W spotkaniu uczestniczyła również Zastępca Burmistrza Szubina oraz Kierownik Referatu Zarządzania Drogami i Infrastruktury Drogowej Bartłomiej Szweda. Mieszkańców oraz przybyłych gości przywitała sołtys sołectwa Pani Danuta Słowińska, która przedstawiła propozycje do zmiany funduszu sołeckiego na 2023 rok

Podczas zebrania omawiane były również tematy dotyczące podjętych inwestycji na terenie gminy, prawidłowej segregacji odpadów komunalnych oraz równania dróg gruntowych w gminie.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności