Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
słonecznie
23°
A A A
Poprzednia Następna
Wyróżnienie dla LOT Pałuki

Podczas obchodów Regionalnego Zakończenia Sezonu Turystycznego 2022, które odbyły się 29 listopada 2022 r. w BCKiH "Wahadło" w Brześciu Kujawskim Lokalna Organizacja Turystyczna Pałuki otrzymała wyróżnienie Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w konkursie ODKRYWCA w kategorii "Ambasador Kujaw i Pomorza".

LOT Pałuki wyróżniono m.in. za działania marketingowe i strategiczne na rzecz tworzenia sieci współpracy i partnerstwa wśród branży turystycznej w regionie oraz popularyzacji krajoznawstwa. Gmina Szubin w 2020 roku dołączyła do członków LOT Pałuki.

Odznakę honorową Ministerstwa Sportu i Turystyki za zasługi dla turystyki odebrała Pani Elżbieta Horka z Pałuckiego Oddział PTTK w Żninie.

Gratulujemy!


Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności