Niedziela, 14 lipca 2024
Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
słonecznie
15°
A A A
Poprzednia Następna
Wyniki wyborów samorządowych w Gminie Szubin

Burmistrzem Szubina w I turze został wybrany obecnie pełniący tę funkcję Mariusz Piotrkowski.

Szczegółowa informacja o zdobytych głosach przez wszystkich kandydatów  >>>  https://www.wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/wbp/okregi/41005

Znamy również wyniki do Rady Miejskiej w Szubinie  >>>  https://www.wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/rada_gminy/okregi/41005

Skład nowej rady przedstawia się następująco:

Okręg wyborczy nr 1:

    1. Krajewski Artur – lista nr 12 KWW Artur Krajewski – Inicjatywa i Rozwój
    2. Piotrkowski Mariusz – lista nr 13 KWW Mariusz Piotrkowski Gmina Szubin Razem
    3. Gajewski Marek - lista nr 13 KWW Mariusz Piotrkowski Gmina Szubin Razem
    4. Wypych Stanisław - lista nr 13 KWW Mariusz Piotrkowski Gmina Szubin Razem
    5. Adamczewska Hanna - lista nr 13 KWW Mariusz Piotrkowski Gmina Szubin Razem
    6. Kaszewski Tomasz – lista nr 14 KWW Tomasz Kaszewski – Zawsze może być lepiej
    7. Dzikowski Patryk - lista nr 14 KWW Tomasz Kaszewski – Zawsze może być lepiej
    8. Kalinowski Mikołaj – lista nr 15 KW Szubińska Inicjatywa Samorządowa

Okręg wyborczy nr 2:

    1. Gelert Jacek – lista nr 12 KWW Artur Krajewski – Inicjatywa i Rozwój
    2. Kijowska Anna – lista nr 13 KWW Mariusz Piotrkowski Gmina Szubin Razem
    3. Stachowiak Teresa – lista nr 13 KWW Mariusz Piotrkowski Gmina Szubin Razem
    4. Kalaczyński Sylwester – lista nr 13 KWW Mariusz Piotrkowski Gmina Szubin Razem
    5. Sobkowski Andrzej – lista nr 13 KWW Mariusz Piotrkowski Gmina Szubin Razem
    6. Synakiewicz Ryszard – lista nr 14 KWW Tomasz Kaszewski – Zawsze może być lepiej
    7. Baszak Waldemar – lista nr 14 KWW Tomasz Kaszewski – Zawsze może być lepiej
    8. Borys-Stachowiak Wioletta – lista nr 15 KW Szubińska Inicjatywa Samorządowa

Okręg wyborczy nr 3:

    1. Katafiasz Elżbieta – lista nr 13 KWW Mariusz Piotrkowski Gmina Szubin Razem
    2. Borowiak Radosław – lista nr 13 KWW Mariusz Piotrkowski Gmina Szubin Razem
    3. Szczepaniak Kamila – lista nr 14 KWW Tomasz Kaszewski – Zawsze może być lepiej
    4. Berka Sławomir  – lista nr 15 KW Szubińska Inicjatywa Samorządowa
    5. Danielewski Roman  – lista nr 15 KW Szubińska Inicjatywa Samorządowa

Wyniki wyborów do Rady Powiatu Nakielskiego  >>>  https://www.wybory.gov.pl/.../pl/rada_powiatu/okreg/41000/4
Wyniki wyborów do Sejmiku Województwa  >>>  https://www.wybory.gov.pl/.../sejmik.../okregi/40000

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy udanej współpracy ????❤️

Pozostałe aktualności