Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
21°
A A A
Poprzednia Następna
Wizyta Ministra

Wczoraj w Urzędzie Miejskim w Szubinie Członek Rady Ministrów w Kancelarii Premiera, Poseł Łukasz Schreiber spotkał się z Burmistrzem Szubina Mariuszem Piotrkowskim, Przewodniczącą Rady Miejskiej Anną Kijowską i Zastępcą Burmistrza Wiolettą Borys-Stachowiak. W spotkaniu uczestniczył również Radny Powiatu Nakielskiego Marek Kornalewicz.

Wizyta posła była okazją do poruszenia spraw związanych z bieżącą sytuacją naszej gminy. Podczas spotkania rozmawiano o mechanizmach rządowego wsparcia dla samorządów, jak również bieżących planach inwestycyjnych gminy. Burmistrz przybliżył szczegóły inwestycji gminnych realizowanych ze środków pozyskanych z rządowego Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład”.

Po spotkaniu w ratuszu wyruszono na objazd bieżących inwestycji drogowych na które gmina pozyskała dodatkowe środki finansowe.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności