Wtorek, 23 czerwca 2026
Imieniny: Wanda, Józef, Albin
pochmurno
13°
A A A
Poprzednia Następna
Nowy mieszkaniec gminy

25 czerwca o 10:05 urodził się IIia Labenskyi, synek Pani Marianny i Jaroslava z Wąsosza. Chłopiec przyszedł na świat w szubińskim szpitalu, waży 2.900 g i ma 52 cm. Państwo Labenskyi uciekli przed wojną w Ukrainie, od 9 marca br. przebywają na terenie gminy Szubin i są pod opieką Urzędu Miejskiego w Szubinie.

Życzenia dla noworodka złożył Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski wraz z Zastępcą Burmistrza Wiolettą Borys-Stachowiak i Pełnomocnikiem ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień Anną Wiśniewską.

Pozostałe aktualności