Wtorek, 21 maja 2024
Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
słonecznie
21°
A A A
Poprzednia Następna
Mistrzostwa w biegach przełajowych

Blisko 160 zawodników 14 kwietnia 2024 r. przybyło do Szubina, aby wziąć udział w Mistrzostwach Województwa Kujawsko -Pomorskiego w biegach przełajowych Zrzeszenia LZS. Na stracie gościliśmy zawodników z Szubina, Białych Błot, Nakła nad Notecią, Kruszwicy, Mogilna, Chełmna. Uczniowski Klub Biegacza z Szubina reprezentowało 23 zawodników, a UKS Wyspiański 16.

Współorganizatorem zawodów była Gmina Szubin, UKS Czapla Białe Błota, Kujawsko - Pomorskie Zrzeszenie LZS. Impreza odbywała się patronatem Burmistrza Szubina Mariusza Piotrkowskiego.


Wyniki Kształtowały się następująco:

W kategorii  rocznika 2016 i młodszych - 400m
Chłopcy:
1. Szymon Dalke UKB Szubin
2. Franciszek Kowalczyk UKB Szubin

Dziewczęta:
1. Julia Stanna KS LZS Kruszwica
2. Iga Jeleń UKS Czapla Białe Błota
3. Jagoda Bogusz  UKS Wyspiański

W kategorii rocznika 2015 - 400m
Chłopcy:
1. Eliasz Fabslau LUKS Start NAKLO
2. Jakub Skała UKB Szubin
3. Wiktor Czarnecki UKS Czapla Białe Błota

Dziewczęta:
1. Nadia Krawczak KS LZS Kruszwica
2. Liliana Plocka UKS Czapla Białe Błota
3. Maja Matuszak UKS Czapla Białe Błota

W kategorii rocznika 2014 - 500m
Chłopcy:
1. Krzysztof Dolaciński LUKS Start NAKLO
2. Nikodem Domowicz UKS Czapla Białe Błota
3. Olaf Krajewski  LUKS Start NAKLO

Dziewczęta:
1. Wiktoria Trzcińska MLKS Nadwislanin Chełmno
2. Wiktoria Budzyńska MKL Tlen Mogilno
3. Maria Nizioł UKS Czapla Białe Błota

W kategorii rocznika 2013 - 800m
Chłopcy:
1. Fabian Sikorski LUKS Start NAKLO
2. Jan Domieracki MLKS Nadwislanin Chełmno
3. Wojciech Niewinczany UKS Wyspiański

Dziewczęta:
1. Nadia Wiśniewska MLKS Nadwislanin Chełmno
2. Julia Urbańska MLKS Nadwislanin Chełmno
3. Maja Pazderska UKS Wyspiański


W kategorii rocznika 2012 - 1000m
Chłopcy:
1. Wojciech Starczewski MLKS Nadwislanin Chełmno
2. Kacper Waruszewski UKS Czapla Białe Błota
3. Daniel Gross  MLKS Nadwislanin Chełmno

Dziewczęta:
1. Anastazja Szymańska UKS Czapla Białe Błota
2. Anna Krygier UKS Wyspiański
3. Olga Korczak MLKS Nadwislanin Chełmno


W kategorii rocznika 2011 - 1000m
Chłopcy:
1. Dominik Zawieja LUKS Start NAKLO
2. Kacper Bocheński  MLKS Nadwislanin Chełmno
3. Hubert Kamiński UKS Czapla Białe Błota

Dziewczęta:
1. Antonina Bembnista  LUKS Start NAKLO
2. Nicola Maciejewska  LUKS Start NAKLO
3. Klaudia Szymczak  LUKS Start NAKLO

W kategorii rocznika 2010/ 2009 - 1000m
Chłopcy:
1. Karol Kleist UKS Czapla Białe Błota
2. Aleksander Rejment UKB Szubin
3. Mikołaj Kosiński  MLKS Nadwislanin Chełmno

Dziewczęta:
1.Emilia Michalak  MKL Tlen Mogilno
2. Aleksandra Pawlikowska MLKS Nadwislanin Chełmno
3. Aleksandra Kłosowska UKS Czapla Białe Błota


W kategorii OPEN - 2000m
Mężczyźni:
1. Jan Starczewski  MLKS Nadwislanin Chełmno
2. Wojciech Szymański UKS Czapla Białe Błota
3. Sviatoslaw Kurylenko UKS Czapla Białe Błota

Kobiety:
1. Weronika Kunicka LUKS Start NAKLO
2. Anna Winkowska UKB Szubin
3. Weronika Gorzejewska UKS Czapla Białe Błota

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności