Uruchamianie wyłączonego oświetlenia drogowego
Uwaga Mieszkańcy !
Od dnia dzisiejszego (tj. 15.01.2024 r.) rozpocznie się systematyczne uruchamianie wyłączonych w ramach oszczędności opraw oświetlenia drogowego na terenie naszej gminy.
Decyzję o ponownym włączeniu oświetlenia podjęto z uwagi na uzyskane dofinansowanie w wysokości 1 672 000,00 zł na wymianę opraw nieenergooszczędnych na terenie gminy Szubin z Programu Inwestycji Strategicznych Edycja Dziewiąta „Rozświetlamy Polskę” z Rządowego Funduszu Polski Ład. Planowana jest wymiana ok. 1100 opraw.