Poniedziałek, 22 lipca 2024
Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
deszcz
26°
A A A
Poprzednia Następna
Przebudowa dróg w Szubinie

Rozpoczęła się przebudowa ul. Matejki i ul. Kochanowskiego w Szubinie w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa dróg gminnych: ul. Reymonta (nr 090508C, od km 0+545 do km 1+544) w Szubinie-Wsi, ul. Matejki (nr 090919C, od km 0+000 do km 0+356) i ul. Kochanowskiego (nr 090918C, od km 0+523 do km 0+691) w Szubinie”.

Wykonawcą robót jest Dromaks Sp. z o.o. z siedzibą w Lisim Ogonie i Dromaks Piotr Myszkier z siedzibą w Bydgoszczy. Zakończenie robót planowane jest w terminie do 3 października br. Koszt zadania wynosi 1 021 412,33 zł brutto. Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

W ramach inwestycji na ul. Matejki na odcinku od skrzyżowania z ul. Sędziwoja Pałuki do skrzyżowania z ul. Konopnickiej powstanie nowa nawierzchnia jezdni z kostki brukowej. Od skrzyżowania z ul. Konopnickiej do skrzyżowania z ul. Kochanowskiego wykonana zostanie nawierzchnia jezdni z masy bitumicznej. Po prawej stronie ul. Matejki powstaną również zjazdy do posesji z kostki brukowej. Na ul. Kochanowskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Matejki do skrzyżowania z ul. Konopnickiej i Kasprowicza wykonana zostanie nowa nawierzchnia jezdni z masy bitumicznej, a także chodniki i zjazdy do posesji z kostki brukowej.

W związku z prowadzonymi robotami wprowadzona została tymczasowa zmiana organizacji ruchu drogowego. Prosimy o stosowanie się do wprowadzonych zmian. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności