16 maja 2026 r. grupa 62 osób wyruszyła na spacer Nordic Walking po Szubińsku do Królikowa!
Podczas ponad 11 km spaceru towarzyszyły nam piękne krajobrazy, słoneczna pogoda i świetna atmosfera.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Sołtys Elżbiety Katafiasz oraz Pań z KGW Krolikowo na czele z Panią Jadwigą Katafiasz za ciepłe przyjęcie i wspaniałą gościnę.
Na uczestników czekały pyszne domowe przysmaki – świeże pączki, kluski z kapustą oraz pierogi.
Gorące podziękowania kierujemy również do Pani Ewy Smorgi, Pana Zbigniewa Katafiasza oraz Pana Krzysztofa Katafiasza za opiekę nad grupą, wyznaczenie trasy oraz bezpieczne przeprowadzenie uczestników przez malownicze, choć niełatwe tereny.
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!