Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
24°
A A A
Poprzednia Następna
Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki

Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Szubin "Szubiniacy" oraz Burmistrz Szubina serdecznie zapraszają na doroczne kolędowanie z Szubiniakami.

Podczas tegorocznego wydarzenia najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki zaprezentują: Olga Bończyk, Alicja Majewska, Łukasz Zagrobelny oraz Włodzimierz Korcz, w ramach programu „Gwiazdo świeć, kolędo leć!”.
Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Szubinie, 21.12.2022 r. o godzinie 19:00.

„W związku z ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem, licznymi telefonami w sprawie rezerwacji miejsc oraz z ograniczonymi możliwościami technicznymi w zakresie ilości osób w kościele (względy bezpieczeństwa), postanowiliśmy wzorem roku ubiegłego wprowadzić elektroniczną rejestrację na wydarzenie.” – mówi Patryk Dzikowski Prezes Zarządu SMGSz Szubiniacy. „Specjalnie dla Państwa uruchomiona została platforma, na której od 9. grudnia 2022 r. będzie można pobrać bezpłatny bilet uprawniający do wejścia na koncert. Bilety pojawią się na stronie o godzinie 18:00.” – dodaje.

Link do pobrania biletu: https://evently.pl/events/1525-koledowanie-z-szubiniakami-2022-gwiazdo-swiec-koledo-lec

Uwaga:
1) liczba miejsc jest ograniczona,
2) pobrana wejściówka uprawnia do wejścia na teren wydarzenia,
3) liczba miejsc siedzących jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność przybycia,
4) wejścia będą otwarte o godz. 18:30.

Patronami medialnymi są: TVP3 Bydgoszcz oraz Radio ESKA Zadanie współfinansowane jest ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szubinie.

Pozostałe aktualności