"Biała Sobota" w Primomedica

30 maja 2026 r. placówka Primomedica w Szubinie przy ul. Harcerskiej 2 zaprasza na „Białą Sobote” połączoną z dniem otwartym Centrum Medycznego.
Wydarzenie będzie miało charakter prozdrowotny i społeczny – oprócz możliwości poznania oferty kliniki oraz zaplanowania konsultacji i badań medycznych, zaplanowano atrakcje dla dzieci i rodzin. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli skorzystać m.in. z:
- bezpłatnego komputerowego badania wzroku
- bezpłatnych badań EKG
- konsultacji i rozmów dotyczących profilaktyki zdrowotnej.