Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
25°
A A A
Poprzednia Następna
Wybrano Radnych Seniorów

Podczas XXIV sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 30 września 2020 roku w Muzeum Ziemi Szubińskiej w Szubinie wyłoniono nowych członków Rady Seniorów Gminy Szubin na kadencję 2020-2024.

Nową Radę Seniorów powołano na podstawie art. 18 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz § 5-11 załącznika do uchwały nr XXI/196/20 Rady Miejskiej w Szubinie z dnia 25 czerwca 2020 r. w sprawie powołania Rady Seniorów Gminy Szubin i nadania jej statutu.

Skład nowej Rady Seniorów przedstawia się następująco:

  1. Kandydatury wybrane w publicznym naborze:

- Borys Krzysztof

- Głowacki Stanisław

- Jeziorska Helena

- Kaszewska Halina

- Konieczna Barbara

- Kostecka Krystyna

- Owczarzak Wawrzyniec

- Serafin Kazimierz

- Twardowski Bogdan

 2. Kandydatury wskazane przez Radę Miejską w Szubinie:

- Bąk Aleksander

- Kostecki Jan

- Łoboda Kazimiera

 3. Kandydatury wskazane przez Burmistrza Szubin:

 - Karnowski Edmund

- Siewkowska Danuta

- Tomiczak Włodzimierz

Kadencja Rady Seniorów trwa 4 lata od dnia ślubowania.

Nowo wybranym członkom Rady Seniorów II kadencji życzymy owocnych spotkań, które pozwolą na realizację różnych inicjatyw.

Pozostałe aktualności