Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
słonecznie
24°
A A A
Poprzednia Następna
Wielkanocne spotkanie

W Pierwszy Dzień Świąt Wielkanocnych do świątecznego stołu wspólnie z uchodźcami z Ukrainy zasiadł Burmistrz Szubina wraz ze swoim zastępcą. W Hotelu Albatros w Wąsoszu, w którym przebywają głównie kobiety z dziećmi, z inicjatywy burmistrza zostało zorganizowane wielkanocne spotkanie przy tradycyjnych polskich potrawach. By tradycji stało się zadość do ukraińskich dzieci przybył też „słodki zajączek”.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności