Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
słonecznie
24°
A A A
Poprzednia Następna
VII Forum Seniora

Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski oraz Dyrektor Miejsko-Gminny Ośrodka Pomocy Społecznej w Szubinie Renata Michalak zapraszają na VII Forum Seniora organizowane w ramach Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Wydarzenie odbędzie się 3 października 2022 r. w siedzibie MGOPS w budynku przy ul. Kcyńskiej 34.

Program Forum, od godz. 11.00:

  • Fizjoterapia osób starszych - Adrianna Juszczyk, fizjoterapeuta Medi-Ter Fizjoterapia
  • Bezpieczeństwo seniorów - Mateusz Wawrzyniak, Komisariat Policji w Szubinie
  • SOS dla Seniora. Razem przeciwko przemocy - Dominika Naliwajska, M-GOPS Szubin
  • Sukcesja majątku, czyli o tym jak bezpiecznie obdarować potomków - Aleksandra Pacewicz,  radca prawny
  • Racjonalna gospodarka energią cieplną - Maciej Balicki, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej
  • Audika – Twój słuch naszą troską - Dorota Banaszkiewicz, Audika Group
  • Seniorskie innowacje w gminie Szubin na przykładzie MGOPS oraz SzDK.

Podczas Forum funkcjonować będzie „Półka społeczna” – kiermasz produktów Podmiotów Ekonomii Społecznej „Kropka” .

Osoby ze specjalnymi potrzebami wymienione w Ustawie z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności mogą zgłaszać swoje potrzeby Organizatorom do 29 września 2022 r. pod nr tel. 786 910 771, do godz. 10.00.

Pozostałe aktualności