Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
słonecznie
24°
A A A
Poprzednia Następna
Uczczono pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej

Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski wraz z Dziekanem Dekanatu Szubińskiego Księdzem Kanonikiem Tadeuszem Lesińskim Proboszczem Parafii pw. św. Marcina Biskupa oraz Dyrektorem Muzeum Ziemi Szubińskiej Kamilą Czechowską, złożył wiązankę pod tablicą upamiętniającą 96 Polaków na czele z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim, którzy 10 kwietnia 2010 r. zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Tablica znajduje się na Cmentarzu Parafialnym w Szubinie. W tym roku przypada 10. rocznica katastrofy.

Galeria zdjęć

IMG_9943 IMG_9919 IMG_9926 IMG_9939 IMG_9930 IMG_9947

Pozostałe aktualności