31 maja 2022 roku r. w Urzędzie Miejskim w Szubinie odbyło się uroczyste powierzenie stanowisk Dyrektorów: Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie, Samorządowego Przedszkola nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalewie, Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Turze oraz Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Grubby w Kołaczkowie. W spotkaniu udział wzięli: Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, Zastępca Burmistrza Szubina Wioletta Borys – Stachowiak, Dyrektor Wydziału Finansów Oświaty Alina Zdanowska, pracownik Wydziału Edukacji Sportu i Rekreacji Natalia Konieczna – Walczak oraz nowo wybrani Dyrektorzy placówek oświatowych.
Konkursy na kandydatów na stanowiska Dyrektorów wygrali:
- Irena Mastalerz – Samorządowe Przedszkole nr 2 w Szubinie,
- Beata Bethke – Samorządowe Przedszkole nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie,
- Robert Zdralek – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie,
- Paweł Wypych – Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Turze,
- Maciej Lisowski – Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby w Kołaczkowie.
Funkcje Dyrektorów zostały powierzone na okres od 1 września 2022 r. do 31 sierpnia 2027 r.
Gratulujemy objęcia stanowisk oraz życzymy satysfakcji z pracy zawodowej i powodzenia w zarządzaniu placówkami.