Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
24°
A A A
Poprzednia Następna
Przywitanie nowego samochodu w OSP Wąsosz

W piątek 3 listopada w Wąsoszu, odbyło się oficjalne przekazanie nowego wozu strażackiego Marki Mercedes Benz Sprinter GLM, dla Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsoszu.

W uroczystym spotkaniu wzięli udział: Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Szubinie Anna Kijowska, Radny Rady Miejskiej w Szubinie Sławomir Berka, Poseł Piotr Król, Komendant Powiatowy PSP w Nakle nad Notecią st. bryg. Sławomir Murawski, Dowódca JRG 1 Nakło nad Notecią mł. Bryg. Paweł Przybylski, Dowódca JRG 2 Szubin st. bryg. Mariusz Mantych, Z-ca Dowódcy JRG 2 Szubin asp. sztab. Jerzy Bejmowicz, Komendant Gminny Andrzej Prybiński.

Galeria zdjęć

IMG_1212 IMG20231103141809_BURST000_COVER 399216902_389226100097096_339214641607501704_n IMG_1216 398075698_389226876763685_8718320438919215308_n IMG_1241 398187126_389227096763663_310778138402486156_n 398172692_389227093430330_8489331162018119783_n b9a1d2bb-2960-4e4b-baf2-d6cefee8451c 399092985_389226700097036_3302340351745751644_n 399094806_389226710097035_2301165556994077725_n 384233593_378323687854004_2035425752707654079_n 398181050_389226366763736_4023303981729974339_n

Pozostałe aktualności