Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
słonecznie
24°
A A A
Poprzednia Następna
Dom Kultury został otwarty!

W miniony piątek, 3 września 2021 roku Szubiński Dom Kultury oficjalnie, na nowo otworzył swoje drzwi w siedzibie przy ul. Kcyńskiej 13. W wydarzeniu udział wzięli zaproszeni goście oraz wszyscy zainteresowani metamorfozą jaką przeszła szubińska kultura.

Organizatorzy wydarzenia zaprosili swoich gości do sali widowiskowej na godzinę 18:00. Tam odbyło się symboliczne przecięcie wstęgi za pomocą odtworzenia krótkiego filmu. "Dom Kultury został otwarty!", tymi słowami powitał zebranych gości prowadzący wydarzenie, instruktor SzDK, Paweł Pietroń.

Jako pierwsza głos zabrała Dyrektor SzDK Alina Gordon. Podziękowała ona wszystkim tym, którzy pomagali przeprowadzić całą przebudowę. W krótkiej prezentacji przedstawiła także zmiany jakie na przestrzeni 443 dni zachodziły w budynku przy Kcyńskiej 13.

Po krótkich przemowach zgromadzonych gości, wśród których znalazła się Pani Poseł Iwona Kozłowska i Radny Sejmiku Województwa Pan Marek Domżała, miał miejsce krótki koncert Grzegorza Pleszyńskiego. Artysta wraz z Antydepresyjną Akademią Dźwięku zaprezentował swoje kompozycje muzyki alternatywnej.

Na zakończenie na zebranych gości czekał poczęstunek, wystawa okolicznościowa i możliwość swobodnego zwiedzania wszystkich zakamarków kultury.

Galeria zdjęć

1 DSC_7294 DSC_7303 DSC_7307 DSC_7312 DSC_7316 DSC_7346 DSC_7356 DSC_7364 DSC_7365

Pozostałe aktualności