Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
słonecznie
24°
A A A
Poprzednia Następna
Szkoły aktywnych zmysłów - kontynuacja

Na zakończenie zajęć dodatkowych realizowanych w ramach projektu pn. „Szkoły aktywnych zmysłów - kontynuacja” 140 uczniów szkół podstawowych Gminy Szubin odebrało z rąk Wioletty Borys-Stachowiak Zastępcy Burmistrza Szubina drobne upominki.  

Dzieci w ciągu roku uczestniczyły w różnych formach aktywności oddziaływującej na ich zmysły, angażując słuch, wzrok, dotyk i ruch.

Projekt współfinansowany był z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko- Pomorskiego na lata 2014-2020.

Dzięki pozyskanym środkom możliwa była realizacja procesu indywidualizacji pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi. Z dofinansowania zakupiono doposażenie sal do prowadzenia terapii integracji sensorycznej w siedmiu szkołach podstawowych Gminy Szubin.

Zakupiono podłogi interaktywne, maty i panele sensoryczne dla wszystkich szkół podstawowych z obszaru  Gminy Szubin, dodatkowym wsparciem objęto 140 uczniów, którzy uczestniczyli w socjoterapeutycznych zajęciach uzupełniających.

Wartość projektu: 236.731,88 zł

Dofinansowanie : 224.895,27 zł

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności