Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
24°
A A A
Poprzednia Następna
Nagrywamy wspomnienia o szubińskich lokalach - Muzeum zaprasza Nagrywamy wspomnienia o szubińskich lokalach - Muzeum zaprasza

Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna przygotowuje się do Nocy Muzeów 2023. Imprezę zaplanowano na piątek 19 maja. Jedną z propozycji będzie dokumentalne nagranie o szubińskich lokalach gastronomicznych. Zapraszamy chętnych do udziału i wspomnień o tym co się działo w Nowoczesnej, Pałuczance, Bonanzie...
Nagrania planujemy na 13 kwietnia, w godzinach 10-14!. Zapraszamy do kontaktu i do współpracy z muzeum w ramach tego działania. Chętnie przyjmiemy też archiwalne zdjęcia związane z życiem codziennym naszego miasta.
Tel 52 384 24 75

Pozostałe aktualności