Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
25°
A A A
Poprzednia Następna
Życzenia dla Strażaków

Z okazji Dnia Strażaka przypadającego na 4 maja
życzę wszystkim druhom bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji,
a także zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Niech Św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu codziennej, strażackiej służby w trosce
o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Szubin.

Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski

Pozostałe aktualności