Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
słonecznie
24°
A A A
Poprzednia Następna
Zwołano pierwszą sesję Rady Miejskiej kadencji 2024-2029

Szanowni Mieszkańcy Gminy Szubin,

uprzejmie informujemy, że 7 maja 2024 r. (wtorek) o godzinie 11:00 w III budynku Urzędu Miejskiego w Szubinie przy ul. Kcyńskiej 34 (I piętro, sala sesji nr 101) odbędzie się pierwsza sesja Rady Miejskiej w Szubinie kadencji 2024-2029, którą zwołał Komisarz Wyborczy w Bydgoszczy postanowieniem nr 214/2024.

Na tej uroczystości nasi radni złożą ślubowanie, tym samym obejmując oficjalnie mandat radnego i rozpoczynając pracę na rzecz naszej społeczności. To niezwykle istotny moment, gdy wybrane władze podejmą się działań na rzecz naszej gminy. Podczas nadchodzącej sesji Rady Miejskiej w Szubinie, nasi radni będą podejmować kluczowe decyzje dotyczące organizacji pracy Rady. Planowane są m.in. wybory Przewodniczącego Rady, Wiceprzewodniczących Rady, a także ustalenie składów osobowych poszczególnych komisji, wraz z wyborem ich przewodniczących.

Serdecznie zachęcamy do udziału w sesji i śledzenia wydarzeń, które będą miały istotne znaczenie dla naszej gminy!

Jeśli nie możecie przyjść osobiście to zachęcamy Państwa do udziału w sesji również za pośrednictwem portalu posiedzenia.pl  zakładka Transmisja   >>>  Tutaj

Zapraszamy serdecznie!

Pozostałe aktualności