Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
24°
A A A
Poprzednia Następna
Złote Gody czyli jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

W dniu 24 czerwca br. miało miejsce wręczenie medali „ Za długoletnie pożycie małżeńskie” Państwu Sabinie i Zbigniewowi Słomskim z Rynarzewa. Z gratulacjami oraz serdecznymi życzeniami odwiedził Jubilatów  Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski oraz  Kierownik  Urzędu Stanu Cywilnego Danuta Musiał. Aktu dekoracji medalami za długoletnie pożycie małżeńskie w imieniu Prezydenta RP dokonał Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski. Nie zabrakło okolicznościowego dyplomu, upominku i kwiatów. Dziękujemy bardzo  Szanownym Jubilatom i ich rodzinie za gościnne przyjęcie, życzymy dalszych lat w zdrowiu i otoczeniu bliskich osób

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności