Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
24°
A A A
Poprzednia Następna
Spotkanie dla osób z Ukrainy

21 marca br. o godz. 16:30 w sali MGOPS w Szubinie, przy ul. Kcyńskiej 34 odbędzie się spotkanie dla osób z Ukrainy w ramach ,,Projektu Pomagamy Lokalnie-2".

Projekt jest kontynuacją zeszłorocznej edycji skierowanej do mniejszych miejscowości województwa Kujawsko-Pomorskiego, które miały zapewnić wsparcie dla Ukraińców przybyłych do Polski po 24 lutego 2022 roku. Działanie było skutecznie realizowane przy wsparciu Wojewody Kujawsko-Pomorskiego oraz 34 samorządów z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Podczas spotkania zostaną poruszone kwestie dotyczące zakwaterowania, pobytu i systemu socjalnego, a także aktywizacji zawodowej i innych obszarów wsparcia. Planowane są również konsultacje w celu uwzględnienia sytuacji kryzysowej w strategiach lokalnych i regionalnych oraz możliwości wsparcia działań lokalnych ze środków regionalnych, krajowych i międzynarodowych.

Serdecznie zapraszamy

Pozostałe aktualności