Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
24°
A A A
Poprzednia Następna
XL sesja Rady Miejskiej za nami

14 grudnia 2021 roku w Urzędzie Miejskim w Szubinie odbyła się XL zdalna sesja Rady Miejskiej.

Obrady poprowadziła Pani Anna Kijowska – Przewodnicząca Rady.

Przewodnicząca przywitała obecnych w ratuszu Burmistrza Szubina – Mariusza Piotrkowskiego, Skarbnik Gminy Szubin – Wiolettę Martek, Wiceprzewodniczącego Rady Remigiusza Kasprzaka, obsługę informatyczną Urzędu i  biura rady oraz wszystkich zgromadzonych przed komputerami radnych, kierowników jednostek organizacyjnych, sołtysów, przewodniczących zarządu osiedli, pracowników ratusza i mieszkańców gminy.

Obowiązki sekretarza obrad pełnił radny Remigiusz Kasprzak.

Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski przedstawił sprawozdanie międzysesyjne ze swojej działalności w okresie od 25 listopada 2021 roku do 13 grudnia 2021 roku.

Ponadto radni podjęli poniższe uchwały:

  • w sprawie utworzenia linii autobusowych i wyrażenia zgody na zawarcie umowy z operatorem na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy Szubin w 2022 roku,
  • w sprawie ustalenia cen i opłat oraz opłat dodatkowych za usługi przewozowe w publicznym transporcie zbiorowym o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy Szubin,
  • w sprawie uchwały zmieniającej wieloletnią prognozę finansową gminy Szubin,
  • zmieniającą uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu gminy Szubin na 2021 rok.

Na zakończenie Przewodnicząca Rady podziękowała wszystkim za udział w obradach i dodała, że  kolejna sesja planowana jest 30 grudnia 2021 roku. Pozostając przy głosie Anna Kijowska złożyła wszystkim mieszkańcom gminy Szubin życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Nagranie audiowizualne z sesji dostepne jest na stronie internetowej   http://www.bip.szubin.pl/?cid=824&bip_id=21002

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności