Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
25°
A A A
Poprzednia Następna
Wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego na promocję NSP2021

W piątek, 11 czerwca w Muzeum Ziemi Szubińskiej odbyło się podsumowanie konkursu na promocję Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Nagrody laureatom wręczyli burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, zastępca burmistrza Wioletta Borys-Stachowiak, sekretarz gminy Renata Kabulla.

Nagrodzeni zostali:

  • I. miejsce:  Przemysław Uciński – klasa IV – SP Królikowo
  • II.  miejsce:  Weronika Gelert – klasa VII – SP Nr 1 w Szubinie
  • III.   miejsce:   Maria Cichońska – klasa IV – SP Królikowo

Wyróżnienia :  Gracjan Lindobeja – klasa V – SP Nr 1 w Szubinie; Sonia Sztuba – klasa VI – SP Kowalewo; Wiktoria Cyruliczek – klasa IV- SP Nr 2 w Szubinie; Paula Leszczyńska – klasa V – SP Nr 1 w Szubinie; Kacper Kawecki – klasa VII - SP Nr 1 w Szubinie.

Nagrody ufundował Urząd Statystyczny w Bydgoszczy i Gmina Szubin. Do końca lipca, w Muzeum Ziemi Szubińskiej, można oglądać wystawę prac nagrodzonych w konkursie.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności