Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
23°
A A A
Poprzednia Następna
Wigilia w Placówce Wsparcia Dziennego w Szubinie

„Magiczny Wieczór Wigilijny” – pod takim hasłem przewodnim Placówka Wsparcia Dziennego w Szubinie wkroczyła w ostatnią fazę oczekiwania na tegoroczne Boże Narodzenie. W środę 20 grudnia br. odbyło się spotkanie wigilijne.

Na tę wyjątkową uroczystość zaproszeni zostali m.in.: Mariusz Piotrkowski – Burmistrz Szubina, Anna Kijowska – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Szubinie, Wioletta Borys-Stachowiak - Zastępca Burmistrza, Renata Michalak – Dyrektor MGOPS w Szubinie, ks. kanonik Tadeusz Lesiński - dziekan dekanatu szubińskiego, ks. proboszcz Jacek Pawelczyk, dyrektorzy jednostek kultury gminy Szubin.

Uczestnicy spotkania mogli obejrzeć interesujące przedstawienie zwane „jasełkami”, imitujące betlejemskie wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat w wykonaniu dzieci z zespołu "Winniczki" pod kierunkiem Agaty Czyżewskiej oraz piękny taniec aniołów pod kierunkiem Eweliny Kocemby.

Wspólny śpiew kolęd oraz pastorałek zakończył uroczysty, ale przede wszystkim miło spędzony wieczór wigilijny.


Galeria zdjęć

IMG-20231221-WA0005 IMG-20231221-WA0004 IMG-20231221-WA0001 IMG-20231221-WA0003 IMG-20231221-WA0003 IMG-20231221-WA0002

Pozostałe aktualności