Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
25°
A A A
Poprzednia Następna
ANKIETA - oświetlenie uliczne

Szanowni Mieszkańcy!

Z uwagi na kryzys energetyczny, który dosięgnął także i naszą gminę, a także znaczący wzrost kosztów zużycia energii oraz w związku z koniecznym wprowadzeniem oszczędności informujemy iż od dnia 1 marca br. na stronie www.szubin.pl została zamieszczona ankieta dotycząca badania opinii w zakresie planowanego wyłączenia oświetlenia ulicznego na terenie gminy. Stopniowe wyłączenie planuje się rozpocząć od 1 kwietnia 2023 r.

Ankieta będzie aktywna do 10 marca br.

Prosimy Mieszkańców o wyrażenie opinii.

wypełnij ankietę

Pozostałe aktualności