Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
25°
A A A
Poprzednia Następna
V miejsce w konkursie GUS

Miło nam poinformować, że gmina Szubin zajęła V miejsce w konkursie na najbardziej cyfrową gminę Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

27 maja 2022r. Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski spotkał się z Dyrektorem Urzędu Statystycznego w Bydgoszczy dr Wiesławą Gierańczyk oraz Zastępcą Dyrektora Wiolettą Szałkiewicz i odebrał dyplom  i nagrodę za zajęcie V miejsca, 6 laptopów  o łącznej wartości ok. 25.000 zł.

Seredcznie dziękujemy mieszkańcom, którzy dokonali samospisu i zapracowali na sukces gminy Szubin.

Pozostałe aktualności