Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
23°
A A A
Poprzednia Następna
Z wizytą w urzędzie

Uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalewie odwiedzili szubiński ratusz. Młodzież zapoznała się w pracą Biura Rady Miejskiej, Urzędu Stanu Cywilnego, Biurem Obsługi Klienta, Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa oraz Wydziału Spraw Obywatelskich. Mieli okazję porozmawiać z Mariuszem Piotrkowskim Burmistrzem Szubina oraz Wiolettą Borys-Stachowiak Zastępcą.  

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności