Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
słonecznie
24°
A A A
Poprzednia Następna
Świętowali Jubileusze

Świętowali Złotą, Szmaragdową i Diamentową rocznicę pożycia małżeńskiego

Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego należy do uroczystości, w których uczestniczymy z wielkim wzruszeniem. Rocznica ślubu to szczególna okazja, aby się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęło się  w ciągu wspólnego życia.

W sali ślubów Urzędu Miejskiego w Szubinie  26 października 2022r. odbyła się podniosła uroczystość. Złotą Rocznicę pożycia małżeńskiego świętowali Państwo Jolanta i Krzysztof Borys, Szmaragdową Rocznicę pożycia małżeńskiego świętowali Państwo  Krystyna i Eugeniusz Jakubowscy , Diamentową Rocznicę pożycia małżeńskiego świętowali Państwo Jadwiga i Jerzy Dulka oraz Państwo Irena i Zdzisław Hałas. Najserdeczniejsze życzenia Dostojnym Jubilatom złożył Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, Zastępca Burmistrza Wioletta Borys–Stachowiak, Przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Kijowska oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Danuta Musiał. Burmistrz Szubina  w imieniu Prezydenta RP Jubilatom obchodzącym Złote Gody wręczył medale za przeżycie wspólnie 50 lat.

W tym uroczystym dniu nie zabrakło gorących życzeń i gratulacji. Jubilatom wręczono kwiaty,  dyplomy i okolicznościowe upominki, po części oficjalnej  zaproszeni goście oraz rodziny Jubilatów wzniosły toast śpiewając 100 lat.

Dziękujemy bardzo  Szanownym Jubilatom za udział w uroczystości, życzymy dalszych lat w zdrowiu i otoczeniu bliskich osób.

Fot. Piotr Bembenek

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności