Czwartek, 25 czerwca 2026
Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
pochmurno
25°
A A A
Poprzednia Następna
Spotkanie z Przewodniczącymi Zarządów Osiedli

W środę, w ratuszu odbyło się spotkanie Burmistrza i Przewodniczącej Rady z Przewodniczącymi Zarządów Osiedli Szubina. W spotkaniu wzięli udział Katarzyna Twardowska, Marek Biernacki i Artur Krajewski.

Omówiono bieżące potrzeby mieszkańców oraz plany inwestycyjne dotyczące poszczególnych części miasta. Wręczono legitymacje przewodniczącym i drobny upominek.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności