Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
słonecznie
24°
A A A
Poprzednia Następna
Spotkanie sołeckie w Retkowie

17 lipca 2023 roku w Retkowie z inicjatywy sołtysa odbyło się spotkanie mieszkańców  z Burmistrzem Szubina.

Zebranie otworzyła sołtys sołectwa - Pani Barbara Świątkowska.

W zebraniu udział wzięli Burmistrz Szubina – Pan Mariusz Piotrkowski i Zastępca Burmistrza Szubina – Pani Wioletta Borys – Stachowiak.

Podczas spotkania mieszkańcy dyskutowali o sposobie równania dróg gruntowych i możliwości przyśpieszenia tej akcji na początek wiosny. Rozmawiano także o  potrzebie naprawy drogi na odcinku Retkowo – Górki Zagajne. Mieszkańcy zgłosili ponadto konieczność naprawy oświetlenia ulicznego i udrożnienia zasypanych we wsi rowów melioracyjnych. Zwrócono również uwagę na problem pojawiających się  śmieci w miejscu zlikwidowanego  wysypiska.

Podczas spotkania Burmistrz Szubina przedstawił także kondycję finansową budżetu oraz plany inwestycyjne w gminie Szubin.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności