Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
24°
A A A
Poprzednia Następna
Powierzenie stanowiska dyrektora

13 maja 2021 r. o godz. 13:00 odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli: Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, zastępca burmistrza Wioletta Borys-Stachowiak, dyrektor Wydziału Finansów Oświaty Alina Zdanowska oraz Pani Lidia Zielińska. Burmistrz Szubina uroczyście powierzył sprawowanie stanowiska dyrektora Samorządowego Przedszkola nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie na rok szkolny 2021/2022.

Pani Lidia Zielińska jest nauczycielem dyplomowanym i pełni funkcję dyrektora Samorządowego Przedszkola nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie od 1 września 2016 r. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa oraz powołując się na Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 493 z późn. zm.) przedłużono powierzenie stanowiska Pani Lidii Zielińskiej na kolejny rok szkolny tj. do dnia 31 sierpnia 2022 r.

Pozostałe aktualności