Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
24°
A A A
Poprzednia Następna
Podwójny jubileusz

28 września 2021r.  Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego  Danuta Musiał z okazji niecodziennej uroczystości odwiedzili Państwa Helenę i Michała Kamińskich. Dostojni Jubilaci obchodzili  podwójny jubileusz, 76 rocznicę pożycia małżeńskiego oraz 102 urodziny pana Michała. Spotkanie z Jubilatami było  wyjątkową okazją do spojrzenia na minione lata, dokonania podsumowań i refleksji nad zmieniającym się na przestrzeni lat uczuciem dwojga ludzi. Zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe przeciwności, by po latach zyskać  zrozumienie i szacunek.

Życzymy Państwu kolejnych długich lat wypełnionych zdrowiem, radością i miłością.

Dziękujemy Jubilatom i Ich rodzinie za życzliwe przyjęcie.

fot. Piotr Bembenek

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności