Pracownicy Urzędu Miejskiego w Szubinie poszukują nowych właścicieli dla psów, które od 19 października br. znajdują się pod ich tymczasową opieką. Misiek - 2 lata, Saba - 3 lata. Wesołe, przyjazne, łagodne pieski. Uwielbiają zabawy z dziećmi. Nie są agresywne. Pragną bliskości człowieka i jego czułej opieki.
Psiaki świetnie odnajdą się w bloku, jak i domku jednorodzinnym. To prawdziwi stróże posesji.
Szukamy dla nich najwspanialszych domów na świecie !
Każdego, kto chciałby przygarnąć jednego z psiaków, prosimy o niezwłoczny kontakt: z pracownikami tut. Urzędu, tel.: 52 391-07-83.
MISIEK
SABA
