Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
24°
A A A
Poprzednia Następna
Kto nas przygarnie???

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Szubinie poszukują nowych właścicieli dla psów, które od 19 października br. znajdują się pod ich tymczasową opieką. Misiek - 2 lata, Saba - 3 lata. Wesołe, przyjazne, łagodne pieski.  Uwielbiają zabawy z dziećmi. Nie są agresywne. Pragną bliskości człowieka i jego czułej opieki.

Psiaki świetnie odnajdą się w bloku, jak i domku jednorodzinnym. To prawdziwi stróże posesji.

Szukamy dla nich najwspanialszych domów na świecie !

Każdego, kto chciałby przygarnąć jednego z psiaków, prosimy o niezwłoczny kontakt: z pracownikami tut. Urzędu, tel.: 52 391-07-83.

 MISIEK

 

SABA


Pozostałe aktualności