Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
19°
A A A
Poprzednia Następna
Uruchamianie wyłączonego oświetlenia drogowego

Uwaga Mieszkańcy !

Od dnia dzisiejszego (tj. 15.01.2024 r.)  rozpocznie się systematyczne uruchamianie wyłączonych w ramach oszczędności opraw oświetlenia drogowego na terenie naszej gminy.

Decyzję o ponownym włączeniu oświetlenia podjęto z uwagi na uzyskane dofinansowanie w wysokości 1 672 000,00 zł na wymianę opraw nieenergooszczędnych na terenie gminy Szubin z Programu Inwestycji Strategicznych Edycja Dziewiąta „Rozświetlamy Polskę” z Rządowego Funduszu Polski Ład.  Planowana jest wymiana ok. 1100 opraw.

Pozostałe aktualności