Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
słonecznie
24°
A A A
Poprzednia Następna
Kolejne dary dla Ukraińców

W czwartek, 2 czerwca br. w Szkole Podstawowej im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie odbyło się przekazanie darów dla osób z Ukrainy przez Dyrektor szkoły Ewelinę Marczak na ręce przedstawiciela Urzędu Miejskiego w Szubinie Dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich Katarzyny Janickiej.
Dary zostały zebrane przez darczyńców z Niemiec: Karolinę Grigan,  Vincenta Grigan,  Agnieszkę Koza-Maksymow i Marcina Maksymow, Jessicę i innych.
Wszystkie przekazane rzeczy dostępne są dla mieszkających na terenie gminy Szubin osób z Ukrainy w magazynie z pomocą humanitarną prowadzonym przez Urząd Miejski przy ul. Jana Pawła II nr 11 w Szubinie.

Magazyn czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.

Serdecznie zapraszamy.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności