Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
23°
A A A
Poprzednia Następna
Zebranie w Samoklęskach Dużych

31 maja br. z inicjatywy sołtysa sołectwa Samoklęski Duże odbyło się spotkanie mieszkańców sołectwa z Burmistrzem Szubina Mariuszem Piotrkowskim. W spotkaniu uczestniczyła również Zastępca Burmistrza Szubina. Mieszkańców oraz przybyłych gości przywitał sołtys sołectwa Pan Paweł Kromrych.

Burmistrz Szubina poruszył kwestię prawidłowej segregacji odpadów komunalnych w gminie Szubin. Mieszkańcy natomiast zwrócili uwagę na problem zaśmiecania lasów.

Wnioskowano o uzupełnienie ubytków na odcinku drogi gminnej na Niedźwiady. Burmistrz przekazał informację o wstrzymaniu akcji równania dróg ze względu na warunki pogodowe.

Mieszkańcy bloków poprosili o zwrócenie się do KPWiK o naprawienie terenu wokół bloków i przywrócenie do stanu sprzed wymiany rur.

Sołtys przedstawił informację dotyczącą realizacji zadań z bieżącego funduszu sołeckiego.

Burmistrz poinformował mieszkańców o zatrudnieniu od 1 czerwca br. pracownika gospodarczego nas teren sołectwa.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności