Wyniki ankiety - oświetlenie
Uwaga Mieszkańcy !
Poniżej przedstawiamy wyniki ankiety dotyczącej badania opinii w zakresie planowanego wyłączenia oświetlenia ulicznego na terenie gminy:
- wyłączenie oświetlenia ulicznego na terenie całej gminy w godzinach nocnych od 23.30 do 04.00 rano - 31,10 % ,
- wyłączenie na stałe 50% oświetlenia ulicznego na terenie całej gminy (tzw. „co drugą lampę”) - 68,90 %.
Jednocześnie informujemy , iż stopniowe wyłączenia na stałe 50% oświetlenia ulicznego planuje się rozpocząć pod koniec marca.