Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
słonecznie
21°
A A A
Poprzednia Następna
Spotkanie mieszkańców Szkocji

21 kwietnia br. odbyło się zebranie mieszkańców Szkocji, w którym uczestniczył Burmistrz Szubina wraz z zastępcą. Na spotkaniu obecny był również radny Rady Miejskiej w Szubinie Artur Michalak. Wszystkich przybyłych przywitał Sołtys Sylwester Kalaczyński, który przedstawił propozycje do zmiany funduszu sołeckiego na 2023 rok.

Burmistrz omówił obecną sytuację finansową gminy oraz zwrócił uwagę na usprawnienie segregacji odpadów komunalnych przez mieszkańców gminy w celu uniknięcia znacznych podwyżek cen za ich odbiór. Rozmawiano również o projekcie i ewentualnej budowie świetlicy wiejskiej na terenie sołectwa.  

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności