W piątek 3 listopada w Wąsoszu, odbyło się oficjalne przekazanie nowego wozu strażackiego Marki Mercedes Benz Sprinter GLM, dla Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsoszu.
W uroczystym spotkaniu wzięli udział: Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Szubinie Anna Kijowska, Radny Rady Miejskiej w Szubinie Sławomir Berka, Poseł Piotr Król, Komendant Powiatowy PSP w Nakle nad Notecią st. bryg. Sławomir Murawski, Dowódca JRG 1 Nakło nad Notecią mł. Bryg. Paweł Przybylski, Dowódca JRG 2 Szubin st. bryg. Mariusz Mantych, Z-ca Dowódcy JRG 2 Szubin asp. sztab. Jerzy Bejmowicz, Komendant Gminny Andrzej Prybiński.