Wtorek, 23 czerwca 2026
Imieniny: Wanda, Józef, Albin
pochmurno
13°
A A A
Poprzednia Następna
Posłowie z wiytą w Szubinie

W środę 29 czerwca br. Zastępca Burmistrza Szubina Wioletta Borys-Stachowiak spotkała się z Posłami na Sejm RP Panią Iwoną Kozłowską oraz  Panem Tadeuszem Zwiefką.  

Rozmawiano o bieżących inwestycjach w gminie, planach budżetowych oraz  aktualnych problemach dotyczących seniorów. Zastępca omówiła plany budowy „Domu dziennego pobytu dla osób starszych i niepełnosprawnych” w Szubinie, przy ulicy Winnica. Posłowie zostali również zaproszeni na tegoroczne, V Gminne Dni Seniora w Szubinie.  

Pozostałe aktualności