Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
16°
A A A
Poprzednia Następna
Pierwsza tegoroczna sesja Rady Miejskiej

W środę 25 stycznia 2023 r. odbyła się pierwsza w tym roku sesja Rady Miejskiej w Szubinie.

Tradycyjnie obrady poprowadziła Anna Kijowska – Przewodnicząca Rady. Sekretarzem obrad został wiceprzewodniczący Remigiusz Kasprzak.

Przewodnicząca Rady przedstawiła informację o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym oraz o zgłoszonych interpelacjach i zapytaniach radnych. Następnie Pan Mariusz Piotrkowski – Burmistrz Szubina przedstawił sprawozdanie z działalności międzysesyjnej.

Podczas sesji radni podjęli uchwały:

  • w sprawie określenia górnych stawek opłat ponoszonych przez właścicieli nieruchomości, którzy nie są zobowiązani do ponoszenia opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rzecz gminy, za usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych oraz w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych;
  • w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Szubin;
  • zmieniającą uchwałę w sprawie określenia stawki za 1 kilometr przebiegu pojazdu w Gminie Szubin na rok szkolny 2022/2023;
  • zmieniającą uchwałę w sprawie wieloletniej prognozy finansowej gminy Szubin; 
  • zmieniającą uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu gminy Szubin na 2023 rok.

       
Kolejna sesja planowana jest 23 lutego 2023 r.  
Uchwały dostępne są   >>>  Tutaj 






Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności