Szanowne Babcie, Szanowni Dziadkowie,
z okazji Waszego Święta składam najserdeczniejsze życzenia – dużo dobrego zdrowia, pociechy z wnucząt oraz pogody ducha.
Dziadkowie to nieoceniony skarb w życiu każdego dziecka. Dlatego życzę, aby relacje z wnukami dawały Państwu jak najwięcej radości i satysfakcji.
Niech ten szczególny dzień będzie przepełniony dobrem i serdecznością, a w codziennym życiu towarzyszy Państwu rodzinne ciepło oraz spokój, niech nie zabraknie nadziei, która dodaje siły i wiary. Sto lat!
Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski