Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
25°
A A A
Poprzednia Następna
Złote gody

6 października br.  Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pani  Danuta Musiał z okazji Złotych Godów odwiedzili Państwa Stefanię i Tadeusza Ciesielskich. W trakcie spotkania  Burmistrz Szubina uroczyście odznaczył małżonków  medalami  "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie", jedynym odznaczeniem rangi państwowej nadawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, które otrzymać można wyłącznie we dwoje.

Dostojnym Jubilatom wręczono kwiaty, okolicznościowe upominki, wzniesiono toast i odśpiewano tradycyjne 100 lat.

Ten wyjątkowy jubileusz stał się  okazją  do spojrzenia na minione lata, dokonania podsumowań i refleksji nad zmieniającym się na przestrzeni lat uczuciem dwojga ludzi. Zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe przeciwności, by po latach zyskać  zrozumienie i szacunek.

Dziękujemy bardzo  Szanownym Jubilatom i Ich Rodzinie za zaproszenie na uroczystości i serdeczne  przyjęcie .

Życzymy Państwu dalszych długich lat wypełnionych zdrowiem, radością i miłością w otoczeniu bliskich osób.

fot. Piotr Bembenek

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności