Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
24°
A A A
Poprzednia Następna
III sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Szubinie

We wtorek 10 października 2023r. w Urzędzie Miejskim w Szubinie przy ul. Kcyńskiej 12 odbyła się III sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej  w Szubinie. W obradach oprócz młodzieżowych radnych uczestniczyli także Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Szubinie Anna Kijowska oraz opiekun młodzieżowych radnych Artur Michalak.

Obrady poprowadziła – Marcelina Lidmann – Przewodnicząca Rady.

Podczas spotkania radni przedstawili swoje inicjatywy lokalne. Zaproponowano m.in. stworzenie drużyn piłkarskich w Wąsoszu i Turze oraz Młodzieżowego Klubu Siatkarskiego w Szubinie. Poruszono również temat Metropolitarnej Karty Uczniowskiej. Burmistrz Szubina odniósł się do wszystkich zgłaszanych pomysłów, wyjaśniając jednocześnie młodym radnym jak funkcjonuje gmina i jej budżet. 

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności